Volné pracovní místo hospodyňka

Práce hospodyně v microhotelu obnáší také přípravu snídaní pro hotelové hosty.

Nabízíme volné pracovní místo! Práce v microhotelu Pár pokojů je určena pro hospodyni, která bude pečovat o hotelové hosty. Hledáme pokojskou, která se postará o 5 hotelových pokojů s nejvyšší obsazeností 13 hostů. Microhotel se nachází v centru Zlína.

Náplň práce

Péče o 5x hotelových pokojů, každý o přibližné velikosti 13 m2, úklid stravovacích a přístupových prostor, chodeb a schodiště. Jediná pokojská zodpovídá za vše spojené s kvalitou úklidu a funkčnosti veškerého vybavení. Všechno zařízení preferujeme příkladně čisté a použitelné (když nebude svítit lampička, bude na hospodyňce problém vyřešit. NapřÍklad zajistit novou žárovku, případně zavolat elektrikáře či opraváře).

Pokojská je zodpovědná za plánování umývání oken, důkladnějších úklidů koupelen: např. čištění obkladů a spár, chemické čištění odpadů atd.

Mezi pracovní povinnosti patří také starost o dům a jeho okolí, každý den vytřít chodby a schodiště, zametat parkoviště a přístupové cesty, pravidelně umývat okna, balkóny, parapety, ale také odplevelit chodníky v létě, případně odhrnout sníh v zimě. Tato práce tedy předpokládá jistou fyzickou zdatnost.

Náplní pozice bude i praní a žehlení veškerých textilií (ručníky, osušky, povlečení, přehozy na postel, ochranné povlaky matrací, záclony, utěrky). Pravidelné zajištění praní rozměrnějších kusů, jako peřiny a povlaky matrací ve velkokapacitní prádelně (hledáme držitele řidičského oprávnění se schopností tyto věci předjednat v prádelně).

Hospodyňka, kterou hledáme, by měla mít i běžné kuchařské nadání, neboť bude připravovat a podávat snídaně hostům, včetně následného úklidu prostor a péče o zásoby surovin. Opět za využití auta obstarat nákupy v souladu s příjezdy hostů.

Pokud zůstane volná chvíle v rámci pracovní doby, využije ji k administrativní pomocí pro Auditorskou, daňovou a účetní kancelář, která sídlí v přízemí objektu a sdílí recepci s microhotelem Pár pokojů (zajištění pochůzek po úřadech atp.). Proto hledáme člověka, který se nebojí různorodých úkolů a je připraven se učit novým věcem.

Recepci microhotelu se také bude hodit občasná pomocná ruka s ubytováním hosta, zpracováním platby za ubytování a podobně, vše vás rádi naučíme.

Pracovní doba

Základní pracovní doba bude v čase od 6:30 do 15:00, nicméně hledáme osobu, které nevadí nepravidelné směny a pracovat ve všední dny i o víkendu. Veškeré plánování by probíhalo po domluvě ale s důrazem na příjezdy/odjezdy hostů. Sestavení rozvrhu směn bychom rádi prováděli flexibilně a volno hospodyňky by mělo částečně odpovídat nízké obsazenosti microhotelu.

Ukázkový den práce v microhotelu Pár pokojů

Pokud by byl microhotel plně obsazen, tedy všech 5 pokojů by bylo rezervovaných, rozvrh hospodyňky by vypadal následovně:

Od brzkého rána, 6:30 až do 9:00 by probíhala příprava snídaní a následný úklid.

Od 9:00 do 14:00 by následoval úklid pokojů, praní a žehlení prádla, včetně obědové pauzy.

V závěru dne, přibližně od 14:00 do 15:00 bude čas určen pro nákupy a pochůzky, případně pro administrativní podporu na recepci.

Požadujeme

Člověk, kterého hledáme je v prvé řadě spolehlivý a zodpovědný. Dále je pro nás důležitá flexibilita při plánování směn, toto bude rozhodující kritérium při výběrovém řízení.

Je nezbytné, aby uchazeč vlastnil řidičský průkaz B a opravdu byl aktivní řidič.

Malé plus je dokončené středoškolské vzdělání výučním listem či maturitou.

Nabízíme

Nástupní plat 18 000 Kč, jde o hrubý měsíční plat se smlouvu na dobu určitou 1 rok, přičemž počítáme s prodloužením v případě oboustranné spokojenosti.

Mezi zaměstnanecké benefity patří výuka angličtiny, plavání, cvičení, sick days a dovolená navíc po prvním roce zaměstnání.

Výhodou je zázemí prosperující společnosti a práce v microhotelu Pár pokojů v centru města Zlína, přestože parkovací místa pro zaměstnance negarantujeme (před objektem je bezplatné městské parkování).

Nástup dle domluvy, v průběhu podzimu

Na Vaše životopisy se těšíme na emailové adrese recepce@aduz.cz, kontaktní osoba je Petra Strnad.

2.7 7 hlasy
Hodnocení článku
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments