Pár pokojů microhotel Zlín

Pár pokojů microhotel

Kam na kávu ve Zlíně

Kam na kávu
Přinášíme tipy, kam na kávu v sousedství microhotelu Pár pokojů.

Nevíte, kam vyrazit na kávu ve Zlíně?

To nevadí! Přinášíme Vám pár užitečných tipů, kam můžete zajít a spojit tak lahodnou kávu s příjemnou procházkou po Zlíně. Doporučit můžeme wafle v Kafec Zlínský, dechberoucí prostor Jedním tahem nebo oblíbené café Malá scéna.

Kafec Zlínský

Co takhle stavit se do kavárny Kafec? Nachází se pouze 5 minut chůze od našeho microhotelu, tím pádem si můžete užít krátkou procházku, nadýchat se čerstvého vzduchu a zakončit ji tím, co Vašemu tělu lahodí.

Tento podnik nabízí výběrovou kávu, královské snídaně, belgické wafle a mnoho dalšího. Od 8:00 do 13:00 si zde můžete vychutnat snídani, a to v podobě zaškrtávacího menu, kde si sami navolíte, na co máte chuť. Volit můžete mezi slanou či sladkou snídaní. V obou případech na Vás čeká bohatá nabídka. Vejce, párky, wafle benedikt a nebo klasické wafle na sladko. A to je super, ne? Od 13:00 pak na Vás čeká odpolední menu rozšířené o saláty, hotdogy, sendviče. Zkrátka, vybere si každý.

Z nápojového menu podnik nabízí výběrovou kávu, domácí limonády, čaje, čerstvé džusy, mošty. Věříme, že to bude stát za to a že se s námi o Váš zážitek podělíte.

A kde, že se tento podnik nachází? Na náměstí T. G. Masaryka 2433 ve Zlíně. Jak už bylo řečeno, klidnou chůzí Vám to nezabere déle, než 5 minut. Pokud byste si i přesto chtěli zkrátit cestu, můžete využít MHD, míří tam trolejbusy ze zastávky Dlouhá č. 2, 4, nebo 5, vystupte na zastávce Náměstí práce a pak už jen vyjdete menší kopec.

Jedním tahem

Milujete květiny? Tím pádem je pro Vás Jedním tahem tím správným místem Ocitnete se doslova v džungli. Prostředí plné kaktusů, monster, banánovníků, palem, fíkusů a spousty dalších pokojovek si určitě zamilujete. Přes den útulná kavárna a bistro, které se po setmění promění v bar. Večer se tak zde můžete setkat a pobavit s přáteli a poslechnout si dobrou muziku.

Čeká zde na Vás výběrová káva od Rebelbean nebo The Naughty Dog a bohaté snídaně v podobě brunche. Skvělé obložené bagely, vajíčka, farmářský chléb, banánový chlebík, granola a bohatý výběr dezertů – dortíky, koláče, věnečky.

Jedním tahem najdete v budově 64 na ulici Šedesátá 7015. Pokud chcete využít MHD, doporučujeme nastoupit na zastávce Dlouhá a trolejbusem č. 2 dojet na zastávku Poliklinika. Cesta MHD Vám nezabere déle než 5 minut. Pak už se jen vydáte směrem doprava, do areálu Svit, industriální prostor centra Zlína.

Café Malá scéna

Stylová útulná kavárna, nacházející se v budově divadla Malá scéna, určitě stojí za to. Nehledě na to, že je to pár kroků od našeho microhotelu.

Můžete si zde vychutnat výtečnou kávu nebo čaj a k tomu speciální snídaňové menu. Pokud naopak toužíte po sladké tečce, na výběr máte z domácích dortíků a jiných dezertů. Co takhle ochutnat dort Pavlova? Věříme, že si z této nabídky vyberete. Tato moderní kavárna nabízí kromě kávy také koktejly a domácí limonády.

Kavárna se nachází pouze 700 metrů od Pár pokojů, a to konkrétně na ulici Štefánikova 2987. Tak vyražte, máte to za rohem!

Byly pro Vás tyto tipy užitečné? Tak nám dejte vědět, kam jste zamířili!

Blogový příspěvek napsala Markéta

Komentáře (7)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *